Ana Sayfa

]

OKULUMUZDAN HABERLER

OKULUMUZDAKİ GELİŞMELERİ TAKİP EDİN

Erken Kayıt
Erken Kayıt
Erken kayıt
Erken Kayıt Erken Kayıt Erken kayıt

Ata Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavında, 500 Tam puan alarak Türkiye 1.’si olan öğrencilerimiz Emir Çetin’i ve Muhammed Can Altınoluk’u tebrik ederiz.

Etwinning kapsamında yürütülen “Oku,Dünya Güzelleşsin”projesiyle okulumuz sosyal bilgiler öğretmeni ZelihaTantekin tarafından “Ailem ile Okuyorum “etkinliğiyle okumanın önemine vurgu yapılmıştır.

Devamı

E Twenning “Oku Dünya Güzelleşsin!”Projemiz Başladı Okulumuz “Oku Dünya Güzelleşsin!” proje ortaklarından olan Sosyal Bilgiler öğretmeni Zeliha Tantekin,  7. Sınıf öğrencilerimizle eTwinning projesi yürütülmeye başlandı. Projeye destek İstanbul, Samsun, Düzce, Karaman ve Denizli okullarından geldi. Bu proje ile öğrencilerimizin okuma alışkanlığını geliştirmek adına seçilen okuma kitabı etkinliklerle desteklenip, çocukların okuma kültürüne katkı sağlanması ve kitap eşliğinde çevre temasından yola çıkılarak öğrencilerimizin bilinçlenmesi planlandı. Bu aşamadan sonra geri dönüşüm materyalleri oluşturarak öğrencilerimizin çevre sorunlarına doğal çözümler bulması hedeflendi.

Devamı

VELİ EV ZİYARETLERİMİZ BAŞLADI. İş yoğunluğundan okula gelemeyen velilerimizi; sınıf danışman öğretmenlerimiz, branş öğretmenlerimiz ve Rehberlik Direktörlüğümüz evlerinde ziyaret ediyor. Gündüz okulda, akşam ev ziyaretlerinde öğrencilerle bir araya gelerek,ailelere yönelik rehberlik hizmeti sunarak öğrencilerin okuldaki başarısını artırmayı hedefliyoruz.Misafirperverliğinden dolayi 6-A sınıf Velilerimize sonsuz teşekkür ederiz. #Malabadiokulları #malabadievziyaretleri #eğitimheryerde #yerindeeğitim

Devamı

“Malabadi Okulları” Öğretmenler Günü’ne özel yemek, canlı müzik ve hediye töreni programıyla öğretmenlerine unutulmayacak güzellikte bir gece yaşattı. Bu güzel programı hazırlayan okul kurucularımıza ve okul idaresine sonsuz teşekkürlerlerimizi sunuyoruz…

Devamı

NELER SUNUYORUZ ?

EVLATLARIMIZA EN İYİSİNİ SUNMAK İÇİN BURADAYIZ

BESLENME

Bilimsel beslenme kuralları dikkate alınarak ve öğrencilerin yaş grubuna göre kalori değerleri hesaplanarak çeşit yönünde zengin yemek listeleri oluşturulur. Tamamen hijyenik koşullarda hazırlanan yemeklerin sunulduğu yemek salonu ve kafeterya öğrencilere hizmet verir.

Devam

SPOR

Devam

ULAŞIM

Malabadi Okullarında öğrencilerin okula ulaşımı 14 - 18 öğrenci kapasiteli, periyodik bakımları yapılmış servis araçlarıyla sağlanır. Öğrencilerin okula problemsiz ve güvenli bir şekilde gidip gelebilmesi için tüm araçlarda servis hostesleri görev yapar.

Devam

KULÜPLER

Kulüp etkinlikleri, öğrencilerin gelişimlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Malabadi Okullarında çok çeşitli kulüp çalışmaları uzman eğitimciler rehberliğinde gerçekleştirilir. Bu çalışmalar öğrencilerin sosyal gelişimlerine katkıda bulunurken farklı alanlarda bireysel yeteneklerini ve ilgilerini tanımalarına, yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarına ve özgüven kazanmalarına olanak sağlar. Kulüp etkinliklerinden bazıları:

Ekoloji Kulübü, Toplum Gönüllüleri Kulübü,Münazara Kulübü,Model Uçak Yapımı Kulübü,Futbol Kulübü,Yüzme Kulübü,Atıcılık Kulübü,Satranç Kulübü,Kısa Film-Sinema Kulübü,Halk Oyunları Kulübü,Modern Dans Kulübü,Tiyatro Kulübü,Sosyal Yardımlaşma Kulübü

Devam

ÖĞRETİM KADROSU

Eğitim ve öğretimin etkinliğinde en önemli unsur öğretmendir düşüncesiyle Malabadi Okulları'nın güçlü kadrosu titizlikle seçilerek oluşturulmuştur.

Devam

YABANCI DİL EĞİTİMİ

Çocukluk çağları, dil öğrenmenin en aktif ve en kalıcı olduğu dönemdir. Çocukların İngilizceyi günlük hayatlarıyla özdeşleştirebileceği şekilde kurgulanmış olan sistemle çocuklar yabancı dilde öğrendikleri kavramları hafızalarında kolaylıkla tutabilirier. Yabancı dil eğitimi ana dili Türkçe olan öğretmenler, yabancı öğretmenler, yabancı dil eğitimini yurt dışında almış ve o kültürü bilen, yurt dışı deneyimine sahip öğretmenler tarafından verilir.

Devam

GÜVENLİK

Malabadi Okulları'nda güvenlik görevlileri, başta öğrenciler olmak üzere tüm öğretmen ve personelin güvenliğinden sorumludur. Okulda güvenlik için güçlü bir teknik donanım bulunur. Kampüs ve çevresi güvenlik kameralarıyla izlenir ve 24 saat güvenlik kontrolü sağlanır.

Devam

SAĞLIK

Öğrencilerin acil durumlarında gerekli ilk yardımı yapabilmek için hizmet veren revirde hemşire hazır bulunur. Öğrencilerde oluşabilecek sağlık durumlarıyla ilgili her türlü bilgi izlenir ve kaydı tutulur. Tüm gelişmelerde veli bilgilendirilir. Gerekli görüldüğü takdirde en yakın sağlık kurumuna sevk edilir.

Devam

REHBERLİK

Malabadi Okulları'nda Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık; kendi özellireni tanıyan, kendiyle barışık, olumlu ilişkiler kuran, sorunlarını ve sıkıntılarını fark eden ve bu sorunlarını özmek için çaba harcayan,

Devam

 • Adres:
  • Bağcılar Mh. 1088 Sk. No:13 Diski Arkası Toptancılar Sit. Bağlar/DİYARBAKIR
 • Telefon:
  • 0(412)235 55 55
 • Cep Telefonu:
  • 0(537)207 08 18
 • Eposta:
  • @malabadiokullari.k12.tr